• image

Терморегулатор за фурна Beko - E.G.O. 285 градуса, 16А, 230V


  • Марка:BEKO
  • Код на продукта: 0307053030
  • Наличност: В наличност

  • 29.70лв.Терморегулатор за фурна Beko 50°C - 285°C

E.G.O. - Germany 50-285 градуса, 16А, 230V

Сензор - 1020 мм

Код:

Марка: Beko

Модели:

Напиши отзив

Забележка: HTML не е преведено!
    лошо           добре