• image

Силиконов клапан за кафемашина Saeco Via veneto


  • Марка:SAECO
  • Код на продукта: 09450588
  • Наличност: В наличност

  • 2.40лв.Силиконов клапан за кафемашина Saeco Via veneto

 

 

Напиши отзив

Забележка: HTML не е преведено!
    лошо           добре