• image

Врътка /гривна/ за фурна на готварска печка Beko - CE51210S


  • Марка:BEKO
  • Код на продукта: 0320944508
  • Наличност: По заявка

  • 0.00лв.Гривна на врътка за фурна на готварска печка Beko.

Марка: Beko

Оргинален код: 250944508

Модел: CE51010 - 7726188314, CE51010S - 7726188316, CE51110 - 6672383014, CE51113 - 6672376014, CE51210 - 7738688314, CE51210S - 7738688317, CE62110 - 7701388314, CE62220 - 7701388316, CE62220S - 7701388313

Напиши отзив

Забележка: HTML не е преведено!
    лошо           добре